تماس بگیرید

021-91070473


همه باهم برای مقابله با گسترش ویروس کرونا

قابل توجه مدیران محترم مدارس: 
موسسه دانـش‌بنیان فرایاد عصـر دانـش، ارائـه کننـده راهکارهای ابری آموزش مجازی آمادگی دارد با توجه به وقفه به‌وجود آماده در روند عادی کار مـدارس در اثـر شیـوع ویـروس کـرونا، سایـت آمـوزش الکترونیکی (LMS) اختصاصـی مدرسـه به‌همـراه اپلیکیشـن تلفـن هوشمـــند را برای مدارس متقاضی در اسرع وقت و با قیمت ویژه راه اندازی کند.

ضمناً امکـان ارائه فیلـم‌های آموزش مفهومـی موسسـه رهپویان دانش و اندیشه در پایه‌های دوازده‌گانه تحصیلی در LMS مدرسه فراهم شده است.

 

امکانات و ویژگیهای سامانه مدیریت یادگیری (LMS) مدارس

تالار پرسش و پاسخ

متناسب با هر موضوع درسی می‌توان یک تالار پرسش و پاسخ ایجاد کرد که محل بحث و تبادل نظر و پرسش و رفع اشکالات درسی کاربران است.

کلاس مجازی

پخش زنده کلاس درس و یا همایش‌های علمی با قابلیت شرکت در آزمونک‌ها و نظرسنجی‌های Real-time به سادگی در این سامانه قابل انجام است.

آزمون آنلاین

با استفاده از سامانه فرایاد تعریف و برگزاری انواع آزمون آنلاین با پاسخ چند گزینه‌ای ویا تشریحی امکان‌پذیر است. قابلیت اتصال به بانک سؤالات مرجع و ارائه پاسخ‌نامه تشریحی بلافاصله پس از اتمام آزمون از ویژگی‌های این سامانه است.

اپلیکیشن فرایاد

به منظور سهولت استفاده کاربران تلفن‌همراه، اپلیکیشن فرایاد که برای سیستم‌های iOS و Android طراحی شده است، افزون بر امکانات نسخه وب، قابلیت مشاهده آفلاین فیلم را نیز به کاربر می‌دهد.

سامانه پیشرفته پخش ویدئو

امکان تنظیم خودکار کیفیت تصویر بر مبنای سرعت اینترنت کاربر و رمزنگاری به منظور جلوگیری از دانلود غیرمجاز، دو ویژگی مهم سامانه پخش ویدیوی فرایاد است.

سایت نمونه: sch.farayad.org
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 88176609-021 بگیرید