تماس بگیرید

021-91070473


قوانین فرایاد

 
 

به فرایاد خوش آمدید!

فرایاد سرویس یادگیری آنلاین است. امیدواریم که به کمک آموزش‌های ما چیزهای زیادی یاد بگیرید و با تکیه بر آموخته هاتون آینده موفقی برای خودتون رقم بزنید. ما سعی میکنیم بهترین منابع آموزشی را با کیفیت و قیمت مطلوب به شما عرضه کنیم و امیدواریم تلاش ما رضایت شما رو فراهم کرده باشه

یادگیری با فرایاد

هدف ما در فرایاد ایجاد بستری برای ارائه دوره های آموزشی است که در قالب ویدیوهای آموزشی، فایل‌های متنی، آزمونها و تمرین های درسی به فراخور نوع دوره برای یادگیری و تسلط شما بر موضوع آموزشی هر دوره تدارک دیده شده است. 
دوره های آموزشی فرایاد ممکن است رایگان باشد یا قابل فروش. در هر صورت شما برای دسترسی به محتوای دوره ها باید در دوره عضو شوید. پیش از عضویت در دوره ها -اگر برای اولین بار قصد خرید دوره دارید- لازمه در سایت نام نویسی کنید و حساب کاربری شخصی خودتان را از طریق صفحه ثبت نام سایت ایجاد کنید.
عضویت در دوره های فرایاد یکساله است. یعنی شما از لحظه خرید یا عضویت در یک دوره آنلاین، به مدت یکسال شمسی به همه محتوای آموزشی دوره شامل ویدیوها و سایر منابع آموزشی دسترسی خواهید داشت.

اشتراک مشاهده آنلاین محتوای خریداری‌شده

این بخش کمک می‌کند درک کنید که دسترسی به محتوای خریدنی و خریداری‌شده چطور انجام می‌گیرد، و وقتی محتوایی را «می‌خرید» در واقع چه چیزی دریافت می‌کنید.
وقتی یک دوره آموزشی از سایت فرایاد خریداری می کنید – یا در مورد دوره های رایگان، به صورت مجانی در درس عضو می شوید – در واقع دسترسی یکساله به مشاهده آنلاین ویدیوهای آموزشی آن دوره پیدا می‌کنید. دقت کنید خرید محتوا به منزله حق دانلود محتوا از سایت نیست و تنها به معنای حق مشاهده آنلاین محتوا برای دوره یک ساله است. پس از پایان دوره یکساله دسترسی شما به محتوای دوره مسدود خواهد شد.
نکته: با خرید یک دوره آموزشی از فرایاد، شما حق مشاهده آنلاین محتوای خریداری شد را بر مدت یکسال کسب می‌کنید. توجه کنید که محتوای فیلم های آموزشی خریداری شده قابل دانلود نیستند و شما صرفا اجازه مشاهده آنلاین محتوا را برای دوره ی یکساله خریداری کرده اید.