تماس بگیرید

021-91070473


طراحی نماهای ساختمانی با نرم افزار 3dsmax+v-ray و post production

تعداد فصل ها
1 فصل
مدت دوره
2 ساعت
تعداد جلسات
4 جلسه
مدرس دوره
اشکان راد
بسته است

توضیحات دوره

درباره دوره:
نمای یک ساختمان در حقیقت وجه اجتماعی آن ساختمان و زبان دیالوگ و تعامل آن با فضای اطرافش است. ایده‌های یک معمار، در طراحی یک بنا تنها در نمای آن بناست که رخ می‌نمایاند و اگر خوب طراحی شده باشد، ما را با زبان بصری خود به درون دعوت می‌کند. این بعد از معماری البته در طراحی شهری نیز اهمیت دوچندانی دارد؛ زیبا شدن جلوه ظاهری و بیرونی ساختمان و در نتیجه ایجاد دورنمای مناسب برای محلی که ساختمان در آن واقع شده است، یکی از این دلایل است. با توجه به این موارد می‌توان نتیجه گرفت نما به عنوان یکی از مهم‌ترین ارکان در طراحی معماری یک بنا حائز اهمیت است و باعث جلب توجه سایرین می‌شود.

حاصل دوره
توانایی طراحی و مدلسازی انواع نماهای ساختمانی(کلاسیک یا مدرن) با استفاده از نرم افزار 3dsmax و متریال دهی به همراه نورپردازی و رندر گیری با پلاگین v-ray و پردازش رندرهای تهیه شده با post production  در نرم افزار photoshop

موقعیت های شغلی

امکان همکاری و فعالیت گسترده با دفاتر مهندسی در امر طراحی نما
امکان طراحی نماهای ساختمانی به صورت مستقل و اخذ مجوز تائیدیه نماهای طراحی شده توسط شهرداری‌های مناطق مختلف

- این دوره حاصل کار مشترک آموزشگاه فنی و حرفه ای ترسیم سازه به عنوان طراح و تولید کننده دوره و صادرکننده مدرک معتبر آموزشی و فرایاد به عنوان پشتیبانی کننده زیرساخت‌های آموزش مجازی از طرف دیگر و در جهت آموزش مجازی همگانی می‌باشد. 

جلسات دوره

شرح دوره
4 دقیقه
مدلسازی نمای ساختمانی
44 دقیقه
مدلسازی و متریال دهی نمای ساختمانی
24 دقیقه
رندر گیری با پلاگین v-ray و post production
25 دقیقه

امتیاز

5.00 از 5 / 0 رای