ما در فرایاد دنبال استادای خوبی مثل شما هستیم

دعوت به همکاری موسسه دانش بنیان فرایاد عصر دانش

فرایاد، از افراد خلاق و توانمند که امکان تولید محتوای آموزشی در حوزه های مختلف تحصیلی، علمی یا مهارتی دارند، دعوت به همکاری می کند. در صورتی که علاقمند به همکاری در زمینه تولید محتوای آموزشی هستید، لطفا فرم دعوت به همکاری زیر را تکمیل کنید تا در خانواده فرایاد میزبان شما باشیم.

فرایاد در زمینه تولید وعرضۀ محتوا آموزشی فعالیت دارد. شما در بستر فرایاد می توانید محتوای تولید شده خود را در معرض فروش قرار دهید. فرایاد محتوا آموزشی شمارا خریداری نمی‌کند و دستمزد نمی‌پردازد، بلکه به ازای هر فروش، 70% درصد فروش به مدرس پرداخت می‌شود، نکته: در 3 ماه اول 100درصد مبلغ فروش تا سقف 30فروش به مدرس پرداخت می شود
برای دریافت اطلاعات بیشتر با همکاران ما تماس بگیرید : 02191070473.
ارزش گذاری محتوای برعهدهٔ خود تولید کنندگان است. در صورت نیاز فرایاد بر اساس معیارهای مختلف رشد بازارو قیمت‌های رقابتی و ... بازهٔ قیمت را به تولید‌کننده پیشنهاد خواهد داد و تولیدکننده می‌تواند بر اساس تشخیص خود، قیمت نهایی را مشخص کند.
در پنل فرایاد گزارش کاملی از فروش، درآمد ، میزان بازخورد و ... در اختیار شما قرار می گیرد تا در تولید محتوا هدفمند شما را راهنمایی کند. در صورتی که موجودی حساب شما بیشتر از 100 هزارتومان باشد، در هر زمانی که تمایل داشتید می‌توانید درخواست تسویه حساب خودتان را ارسال کنید. فرایاد در روز بیستم هر ماه به درخواست‌های تسویه رسیدگی می‌کند و ظرف مدت 72 ساعت از پایان وقت اداری بیستم هر ماه شمسی مبلغ مورد درخواست به حساب اساتید واریز خواهد شد.
1- پیشنهاد می شود برای ضبط و ادیت ویدئوهای آموزشی خود از نرم افزار Camtasia استفاده کنید.
2- هنگام ضبط با پاورپوینت حتما از قطع 16:9 استفاده کنید.
3- اندازه پیشنهادی فرایاد در ویدئوهای آموزشی (1280×720)HD است. ( لطفا از تصاویر با کیفیت استفاده کنید. )
4- با توجه به ثبت تمامی اطلاعات شما از جمله، روزمۀ کاری، لینک شبکه های اجتماعی و ... دیگر نیازی به ثبت نام و مشخصات شما به هر شکل و عنوان در ویدئو نیست. ( محتوای شما در فرایاد غیر قابل دانلود است. )
از مهمترین ویژگی‌های ویدئوهای آموزشی می توان به صدای رسا و با کیفیت اشاره کرد. برای داشتن کیفیت صدای مطلوب از تنظیمات سیستم ومیکروفون خود مطمئن شوید. فراموش نکنید که با تمرین بیان شما زیباتر می شود. لطفا در آموزش های خود به هیچ عنوان از موسیقی استفاده نکنید
جهت اعتماد سازی و تشویق کاربران به مشاهدۀ دوره های آموزشی ما، لطفا حداقل 1تا2 دقیقه خود را معرفی کنید. برای مثال می توانید در معرفی خود به مواردی مانند :
معرفی مدرس
سابقه (در صورت تمایل)
موضوع دوره و موضوعاتی که در دوره به آن اشاره خواهد شد
این دوره برای چه کسانی مناسب است
پیش نیاز دوره چیست
در انتها کاربران چه چیزی را یاد می‌گیرند
جهت انتقال و آموزش بهتر مفاهیم و یادگیری بهتر کاربران، از شما عزیزان در خواست داشته تا آموزش خود را گام به گام و مرحله ارائه دهید.
موضوعات مناسب و ویژگی های آن برای فرایاد
1) موضوع جدید و یا نسخه تکمیل شده از آموزش‌های منتشر شده در سایت فرادرس باشد.
2) مدت زمان آموزش مورد نظر کوتاه باشد.
3) تسلط و تجربه آموزشی بیشتری در آن دارید.
4) متناسب با نیاز جامعه.
  • در صورت مشاهده هرگونه تبلیغات در ویدیوی آموزشی (ویدیویی، صوتی، واترمارک، لوگو، کپشن و زیرنویس)، دوره جهت اصلاح به مدرس عودت داده خواهد شد. اگر تبلیغات موردنظر پس از بارگذاری دوره در فرایاد محرز شود دوره تا زمان رفع مشکل، از دسترس عموم خارج خواهد شد.
  • محتوای آموزشی شما بدون هیچ تغییری در فرایاد بارگزاری می شود .
  • تنها محتوایی که مطابق با قوانین فرایاد باشد در سایت فرایاد بارگزاری می شود.
  • تمامی دوره های آموزشی باید دارای بخش ابتدایی معرفی باشد.
  • مسئولیت هرگونه اشکال در تولید و محتوای دوره بر عهده مدرس است.
  • مدرس با امضای قرارداد با فرایاد می پذیرد که محتوای آموزشی تدریس شده کار خود مدرس بوده است و از هیچ بخشی از محتوا که تمام یا بخشی از آن متعلق به شخص ثالث است در اثر آموزشی استفاده نکرده است مگر با اخذ موافقت مکتوب طرف ثالث.
  • لطفاً پیش از ارسال دوره، فرم اطلاعات دوره را تکمیل نمایید.
  • امکان به‌روزرسانی آموزش در فرایاد برای تولیدکنندگان در نظر گرفته شده است. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که کاربرانی که از قبل در آن دوره ثبت نام کرده‌اند به آپدیت‌های شما دسترسی دارند و امکان فروش مجدد دوره وجود ندارد.

فرم درخواست همکاری