درباره ما

فرایاد یک سامانه آنلاین مدیریت یادگیری است که با هدف توسعه عدالت آموزشی و کمک به رشد تحصیلی و ارتقاء مهارت های شغلی مخاطبان فارسی زبان از سال ۱۳۹۵ آغاز به فعالیت نموده است. تجربه ۱۰ سال تولید و عرضه محتوای آموزشی با کیفیت در قالب حامل های فیزیکی پشتوانه ما در طراحی و راه اندازی فرایاد بوده است. تیم فنی فرایاد با شناخت دقیق نیاز بازار و با نگاه به پیشرفت های تکنولوژی آموزشی در سطح بین المللی مفتخر است که خدمات آموزشی در طراز جهانی را برای استفاده مخاطبین فارسی زبان عرضه نموده است.

اگر به دنبال فراگیری یک مهارت جدید هستید

اگر به دنبال فراگیری یک مهارت جدید هستید یا می خواهید با شرکت در یک دوره درسی پیشرفت تحصیلی خود را تضمین کنید فرایاد به شما کمک می کند تا در تمام ساعات شبانه روز و از هر مکانی، تنها با استفاده یک دستگاه کامپیوتر شخصی و یا تلفن هوشمند متصل به اینترنت، از محتوای آموزشی ارائه شده در دوره (شامل متن، ویدیو و انواع فرمت های گرافیکی) به صورت آنلاین استفاده کنید، در فعالیت های کلاسی شرکت کنید، در اتاق های گفتگو موضوعات درسی را با هم دوره ای ها و اساتید دوره به بحث بگذارید، تکلیف های خواسته شده را انجام دهید و در آزمون های طراحی شده شرکت کرده مدرک پایان دوره دریافت نمایید.

اگر مدیر یک شرکت یا سازمان بزرگ هستید

اگر مدیر یک شرکت یا سازمان بزرگ هستید و در فکر یافتن راه مناسبی برای برگزاری دوره های آموزشی ضمن خدمت برای کارکنان خود هستید، فرایاد آمادگی دارد تا کلیه مراحل طراحی، تولید، تدوین و برگزاری این دوره ها را مطابق طرح و نظر شما به انجام رساند. امکان اتصال به پرتال های سازمانی جهت ثبت نام گروهی کاربران و تولید و ارائه گزارش های مربوطه فراهم گردیده است.

اگر مدرس یک دوره آموزشی هستید

اگر مدرس یک دوره آموزشی هستید و یا مدیریت یک موسسه آموزشی را بر عهده دارید و به دنبال گسترش مخاطبان خود در فضای مجازی هستید، فرایاد به شما کمک می کند تا فارغ از هر گونه محدودیت زمانی و مکانی، محتوای آموزشی خود را در معرض دید و انتخاب دانش پذیران قرار دهید. فرایاد با بیش از ۷۰ نفر پرسنل متخصص آمادگی دارد تا کلیه مراحل پیش تولید، تولید و اجرای دوره های آموزشی شما را با بهرگیری از تجهیزات حرفه ای ضبط و مونتاژ صدا و تصویر در استودیوهای اختصاصی خود آماده سازی و در سامانه مدیریت آموزش فرایاد بارگزاری نماید. برای مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید