یادگیری ساده و سریع پاورپوینت 2013


مدت دوره 2 ساعت
تعداد فراگیر 19 نفر
تعداد فصل ها 1 فصل
تعداد جلسات 8 جلسه
تعداد آزمون ها 0 آزمون
مدرس دوره جواد عوض زاده
 
با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دوره های مرتبط‌
توضیحات دوره

درباره  دوره:
در این مجموعه به طور کامل منوها و عملکردهای کاربردی پاورپوینت آموزش داده می شود و برای برخی از آنها مثال و تمرین هم درنظر گرفته می شود. در زمان ضبط فیلم آموزش پاورپوینت از نسخه 2013 powerpoint استفاده شده و برای دوستانی که آشنایی زیادی ندارن عرض کنیم که نسخه 2007 و 2010 و 2013 و 2016 آفیس تغییرات اساسی با هم نداشتن و شما با یادگیری یک نسخه می تونید در سایر نسخه ها هم از آموخته هاتون استفاده کنید. 
 در این آموزش ها سعی شده اصل موضوع رو با سرعت مناسبی ارائه کنیم و بیشتر روی نکات مهم و کاربردی تمرکز کنیم. در این آموزش به خصوص که شاید مورد نیاز همه اقشار علمی فارسی زبان باشه، پیشنهاد می کنیم که اگه دوست دارین یاد بگیرین که پاورپوینت هایی با کیفیت بالا و زیبا رو در کمترین زمان بسازین، بدون شک این آموزش دقیقا همون چیزیه که دنبالشین. تو زمانی به اندازه یک کلاس خصوصی یک ساعت و نیمه استفاده بهینه از پاورپوینت را به طور کامل آموزش ببینید و ارائه های خودتون رو متمایز کنید.
جزئیات فیلم آموزش پاورپوینت:
این مجموعه در هشت قسمت به مدت یک ساعت و سی و چهار دقیقه تهیه شده که در آن از اولین و ابتدایی ترین نکات تا نکات تقریبا حرفه ای و توابع حرفه ای پاورپوینت سخن گفته شده است. البته توجه داشته باشید که با توجه به ماهیت این مجموعه آموزش پاورپوینت هست، امکان ارائه مثال های گوناگون برای هر بخش یا نکته وجود نداشته و تنها نکات اساسی کار با پاورپوینت بیان شده است.


 

جلسات دوره ‌
مقدمه ای بر دوره
8 دقیقه
چگونه یک پاورپوینت زیبا و اصولی داشته باشیم؟
13 دقیقه
بررسی نحوه چینش و مرتب کردن اسلایدها
13 دقیقه
متحرک سازی (Animations & Transitions)
11 دقیقه
اعمال متحرک سازی بر روی همه اسلایدها
9 دقیقه
اضافه کردن عکس، جدول، اشیا و نمودار
16 دقیقه
مدل های insert کردن به سند
13 دقیقه
بررسی انواع روش های خروجی
15 دقیقه
اساتید دوره‌